O nas

ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO, KOMFORT, OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Biuro Nieruchomości MK jest jedną z najprężniej rozwijających się firm, zajmujących się zawodowo obrotem nieruchomościami na terenie Gorzowa i okolic.

Zajmujemy ugruntowaną pozycję na gorzowskim rynku nieruchomości a postrzegani  jesteśmy jako firma wiarygodna, profesjonalna, rzetelna i skuteczna w działaniach.

Posiadamy licencję zawodową pośrednika nr 23242 oraz aktualne ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Nasze doświadczenie, zaangażowanie i znajomość rynku nieruchomości gwarantują bezpieczeństwo Państwa transakcji oraz fachowe, szybkie i profesjonalne wykonanie każdego powierzonego nam zadania.

  

Czym się zajmujemy?

Podstawą naszej działalności jest pośredniczenie w realizacji transakcji kupna i sprzedaży, wynajmu, dzierżawy oraz zamiany wszelkiego typu nieruchomości (mieszkania, apartamenty, domy, działki, kamienice, lokale użytkowe oraz obiekty komercyjne) na rynku wtórnym i pierwotnym, w Gorzowie i jego okolicach.

Zapewniamy kompleksowość działania, pełną fachową i profesjonalną obsługę prawno-organizacyjną transakcji oraz doradztwo w toku rokowań pomiędzy stronami. Dzięki ścisłej współpracy z notariuszami, kancelariami prawnymi przeprowadzamy Klienta przez cały labirynt zawiłości prawnych, administracyjnych i innych, które nierzadko można napotkać podczas realizacji transakcji nieruchomościowych.

 

Z powodzeniem realizujemy transakcje wiązane, a dzięki współpracy z bankami oraz pośrednikami kredytowymi oferujemy Klientom swoją pomoc w uzyskiwaniu korzystnych kredytów mieszkaniowych.

 

Rosnące potrzeby rynku nieruchomości były i są powodem stałego rozwoju naszej firmy, dlatego też poza czynnościami "tradycyjnego" pośrednictwa, nasza działalność obejmuje również usługi w zakresie szerzej pojętej obsługi rynku nieruchomości, m.in.:

- poszukiwanie i pozyskiwanie dla naszych Klientów terenów inwestycyjnych

- konsultacje i doradztwo w zakresie rynku nieruchomości

- profesjonalne doradztwo inwestycyjne

- badanie i regulowanie stanów prawnych nieruchomości

- pomoc przy uzyskiwaniu pozwoleń na nabycie nieruchomości przez cudzoziemców

Ufając, iż sprostamy wszelkim Państwa oczekiwaniom, serdecznie zapraszamy do nawiązania owocnej z nami współpracy.

 

Katarzyna Wawrzyńczuk

 

 

Kliknij i przeciągnij, by przenieść.

 

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź