Kredyty

BEZPŁATNA POMOC W UZYSKANIU KREDYTU, OFERTA Z 25 BANKÓW

- masz niewiele czasu na samodzielne chodzenie po bankach i porównywanie ofert ?

- rynek kredytowy jest dla Ciebie czymś nowym i skomplikowanym ?

- chcesz wybrać najkorzystniejszy kredyt ?

Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z usług NASZEGO BIURA NIERUCHOMOŚCI oferujemy całkowicie darmową pomoc w wyborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego - zarówno na kupno mieszkania, jak i budowę domu.

Doradca bezpłatnie zbada Twoją indywidualną sytuację, obliczy zdolność kredytową oraz wskaże banki, w których kredyt będzie dla Ciebie najlepszy. Jeżeli złożysz wniosek o kredyt za pośrednictwem doradcy, będzie on monitorował cały proces badania Twojego wniosku w poszczególnych bankach, jak również pomoże we wszelkich formalnościach.

Dlaczego pomoc doradcy jest całkowicie bezpłatna?

-ponieważ prowizję otrzymuje on ze strony banku, który udzieli Ci kredytu. Współpracując z wieloma bankami, doradca może zachować obiektywizm i niezależność w składanych Tobie rekomendacjach. Ponadto, niektóre banki od czasu do czasu oferują promocyjne warunki kredytobiorcom, którzy składają wnioski u doradcy kredytowego.

Doradca ma także atrakcyjną ofertę dla osób, które spełniają warunki obowiązujące w programie dopłat do kredytów Mieszkanie dla Młodych. Doradca kredytowy dokona porównania banków, które oferują preferencyjne kredyty, jak również pomoże we wszystkich formalnościach.

 

 

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź